![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/img_1994.jpg?itok=QMPlLAvj)
31 травня, напередодні Дня захисту дітей, на юридичному факультеті СНУ імені Лесі Українки відбулася вистава «Правила дорожні твердо будемо знати».
Просвітницьке свято відбулося за підтримки декана юридичного факультету Оксани Лаби та з ініціативи завідувача кафедри кримінального права і процесу Олега Батюка та студентської ради юридичного факультету.
Захід ніс інформативно-повчальний характер та мав на меті попередити дітей про наслідки незнання правил дорожнього руху.
На виставу завітали дівчатка та хлопчики з дитячого дошкільного виховного закладу «Дельфін» №13.
Студенти юридичного факультету виявили активну участь та нагадали дошкільнятам правила дорожнього руху. Діти потрапили у чарівну країну, де Шкода-перешкода викрала Світлофор та зачарувала всі дорожні знаки. Дошкільнята допомогли Буратіно відшукати Світлофор, а також повернути країні всі дорожні знаки.
Тетяна ШИМАНСЬКА,
голова студентської ради юридичного факультету
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело