![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/troya.jpg?itok=I16gPenT)
30 травня з нагоди відзначення Дня університету відбулося урочисте засідання вченої ради університету. Із вітальними словами до запрошених звернулися ректор університету Ігор Коцан та високоповажні гості – народний депутат України Катерина Ващук, голова Волинської обласної ради Володимир Войтович, перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук.
У ході урочистого засідання вченої ради відбулося нагородження професорсько-викладацького складу та студентів університету подяками ректора, нагрудними знаками Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, вручення атестатів професора, доцента, відзначення кращих факультетів та кафедр за підсумками 2012–2013 н.р.
Приємно, що серед нагороджених були і представники юридичного факультету. Зокрема, атестати доцентів кафедри теорії та історії держави і права отримала Ольга Юхимюк, кафедри кримінального права і процесу – Юлія Фідря та Борис Чупринський, кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права – Володимир Кравчук та Ірина Шевчук.
Професору кафедри трудового, господарського та екологічного права Ігорю Якушеву оголошено Подяку голови Волинської обласної державної адміністрації. З нагоди ювілею Бронзовим нагрудним знаком Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки нагороджено старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права Олександру Таргоній.
Серед студентів юридичного факультету Подяки ректора отримали голова Наукового товариства аспірантів та студентів юридичного факультету Анна Сур’як як краща випускниця і голова студентського самоврядування юридичного факультету Тетяна Шиманська як краща студентка університету.
Юридичний факультет зайняв ІІІ місце у загальноуніверситетському рейтингу соціально-гуманітарних факультетів (інститутів). Його колектив за високі досягнення в навчальній, науковій, культурно-мистецькій, спортивно-оздоровчій роботі, за сумлінну працю, високий професіоналізм одержав Подяку ректора.
ВІТАЄМО!!!
Юлія ФІДРЯ,
доцент кафедри кримінального права і процесу
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело