![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/koledzh_2013.jpg?itok=DM8fMCxN)
Наука – це джерело розвитку. Таку тезу 17 травня підтвердили у Коледжі технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки Фестивалем науки. Захід проводиться щорічно з метою популяризації науки серед молоді.
Цей фестиваль – свято, яке демонструє наукові досягнення студентів, розкриває їх інтелектуальний потенціал, а також інтегрує творчу працю з наукової й освітньої діяльності.
Цьогоріч на заході відзначили кращих студентів, які активно займаються науково-пошуковою роботою та приймають участь у конференціях, олімпіадах, проектах, інтелектуальних змаганнях і конкурсах.
Вл. інф.
При використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело
54 views