![співчуття](/sites/default/files/styles/width_862/public/2024-07/03.jpg?itok=ITYzVVVv)
Колектив Волинського національного університету імені Лесі Українки висловлює щирі співчуття начальнику планово-фінансового відділу Вікторії Антонівні Марчук з приводу тяжкої та непоправної втрати – смерті батька.
Поділяємо Вашу скорботу й у цей тяжкий час висловлюємо Вам, рідним і близьким наші щирі співчуття. Нехай добрий, світлий спомин про тата назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив і шанував, а Бог дасть сил пережити цю непоправну втрату і подарує покійному вічне життя та спокій.
Світла і вічна пам’ять...
13 views