![спорт](/sites/default/files/styles/width_862/public/2024-07/original-084223A6-E946-4757-9B93-A0135ED05C8A.jpeg?itok=OpvRMlZN)
За інформацією видання «Українська правда», українська метальниця молота Ірина Климець, яка є аспіранткою факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Волинського національного університету імені Лесі Українки, отримала ліцензію на Олімпійські ігри–2024 у Парижі. Про це стало відомо з оновленого рейтингу на офіційному сайті World Athletics.
Спершу Ірина була третьою непрохідною в рейтингу, але завдяки тому, що три легкоатлетки, які йшли вище, знялися зі змагань, її участь в Олімпіаді стала можливою. Так, Україна буде представлена у метанні молота і в чоловічому, і в жіночому розрядах. Окрім Ірини, в Парижі також виступить Михайло Кохан.
Наразі в України 135 ліцензій на ОІ–2024, 21 з яких – у легкій атлетиці. Це найбільше представництво на цій Олімпіаді серед усіх видів спорту.
Уся університетська спільнота щиро вболіватиме за спортсменку і триматиме кулаки за її перемогу! Успіхів вам, дорога наша Ірино!
Факультет фізичної культури,
спорту та здоров’я