![Студенти долучаються до знакових міжнародних заходів](/sites/default/files/styles/width_862/public/2024-07/IMG_8147.jpg?itok=jmU1rD5n)
Найактивніші студенти факультету міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки взяли участь у Молодіжному саміті НАТО. Дійство відбулося 5 липня 2024 р.
![Студенти долучаються до знакових міжнародних заходів](/sites/default/files/inline-images/IMG_8144.jpeg)
Під час заходу учасники моделювали засідання Північноатлантичної ради Альянсу в Києві. Також на саміті були присутні поважні гості. Серед запрошених спікерів – представники українського політикуму, дипломати, посли, аналітики, зокрема Посол США в Україні Бріджит А. Брінк, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Мартінас Баркаускас, другий секретар з політичних питань Посольства Королівства Норвегії в Україні Іна Катрін Сівертсен, Надзвичайний і Повноважний Посол України у США (2015–2019 рр.), співробітник контактного пункту НАТО Посольства Литовської Республіки в Україні Валерій Чалий та ін.
![Студенти долучаються до знакових міжнародних заходів](/sites/default/files/inline-images/IMG_8146.jpeg)
![Студенти долучаються до знакових міжнародних заходів](/sites/default/files/inline-images/IMG_8140.jpeg)
![Студенти долучаються до знакових міжнародних заходів](/sites/default/files/inline-images/IMG_8142.jpeg)
![Студенти долучаються до знакових міжнародних заходів](/sites/default/files/inline-images/IMG_8141.jpeg)
Факультет міжнародних відносин