![онлайн](/sites/default/files/styles/width_862/public/2024-05/thumbnail_%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202024-05-09%20153940.png?itok=rSahgIY0)
9 травня 2024 року відбулася онлайн-конференція, організована відділом міжнародних зв’язків у межах Дня Європи – свята, що Україна запровадила із 2023 року разом із країнами Європейського Союзу на відзначення миру та єдності на європейському континенті. Подія привернула увагу молоді, адже її ціль – поділитися цікавими історіями мобільності студентів, які беруть або брали участь у програмі академічної мобільності Erasmus+ і семестрових обмінах у партнерських ЗВО.
![онлайн](/sites/default/files/inline-images/thumbnail_%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202024-05-09%20150841.png)
Головними спікерами конференції були здобувачі освіти різних курсів, які мають власний унікальний досвід навчання за кордоном. Анна Романюк і Юлія Міщук, студентки ІІІ курсу, розповіли про своє перебування в Колегіумі Клайпеди з двох парадигм: навчання та стажування за програмою Erasmus+. П’ятикурсниця Аліна Музичук, що наразі навчається в Гданському університеті, поділилася інсайтами та цікавими історіями в період мобільності. Також здобувачка освіти ІІІ курсу Анна Климовець й аспірантка Анна Смоляр поділилися досвідом навчання в Поморському університеті в Слупську торік, що було не менш вражаючим. Навіть після довгої перерви студентки надзвичайно тепло відгукувалися про свій досвід у межах програми.
![онлайн](/sites/default/files/inline-images/thumbnail_%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202024-05-09%20152533.png)
Спікери докладно розповіли про враження від навчання за кордоном, поділилися корисними порадами для майбутніх учасників програми Erasmus+, а також запевнили, що причин боятися мобільності абсолютно немає. Учасники конференції мали змогу задати свої запитання й отримати на них відповіді.
![онлайн](/sites/default/files/inline-images/thumbnail_%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202024-05-09%20153315.png)
Дякуємо всім за участь, а спікерам – за теплу зустріч, відверті емоції та цінні враження!
Відділ міжнародних зв’язків