![дизайн](/sites/default/files/styles/width_862/public/2024-05/%D0%9D%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%87%D1%83%D0%BA_%D0%A8%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%8F_01.jpg?itok=wDZKA9fX)
Незважаючи на усі складнощі нашого життя, викладачі кафедри дизайну Волинського національного університету імені Лесі Українки здобувають нові знання та переймають цінності європейської освіти, щоб уже в новому навчальному році впровадити набуті компетенції.
Зокрема, доцент кафедри дизайну Марія Назарчук проходила очне стажування під керівництвом David J. P. Ott і Daniel K. Schneider у департаменті цифрових інновацій та FacLab, Université de Genève, який є одним із провідних закладів вищої освіти Швейцарії.
Загалом освіта в Швейцарії славиться своєю акцентованістю на практичне навчання, що дає студентам змогу отримувати не лише теоретичні знання, але й цінний досвід роботи у реальних умовах. Крім того, швейцарські університети відомі своєю міжнародною спрямованістю, що створює унікальну атмосферу для студентів із усього світу. Увесь досвід, отриманий Марією Назарчук, увійде в оновлені редакції освітніх програм спеціальності 022 Дизайн кафедри дизайну ВНУ імені Лесі Українки.
Кафедра дизайну