![](/sites/default/files/styles/width_862/public/field/image/rose_2a.jpg?itok=ckYIk-jW)
ВІТАЄМО декана фізичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Сергія Федосова з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук.
Бажаємо міцного здоров’я, креативності думки й аналітичного мислення. Зичимо Вам реалізації творчих задумів, наснаги у професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!
Адміністрація СНУ імені Лесі Українки
Колектив фізичного факультету
79 views