![фізра](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-09/IMG_0282.jpg?itok=-wWY6HZn)
Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я традиційно активно організовує тематичні заходи. 19 вересня відбулася святкова зустріч, під час якої нагородили найкращих спортсменів, а також презентовано форму жіночої команди з футзалу.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_0188.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_0198.jpg)
На заході був присутній ректор Університету Анатолій Цьось, декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік, заступник декана Віктор Романюк, завідувачі кафедр Наталія Бєлікова та Світлана Індика, викладачі, тренери й студенти. Модерувала дійство заступник декана Ольга Іванюк. Вона зауважила, що традиційно цього дня на факультеті відбуваються урочистості. Зокрема, нагородження кращих спортсменів.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_0204_0.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_0212.jpg)
Анатолій Цьось зауважив, що на факультеті розвиваються всі види спорту. Ректор заявив, що разом із вагомими спортивними досягненнями студенти повинні сумлінно навчатися: «Ви вчитеся в нашому найкращому Університеті. Дякую, що ви захищаєте нашу честь і честь України».
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_0231.jpg)
Василь Пантік розповів, що цьогоріч факультету буде 55 років. Він зауважив, що на Олімпійських іграх у Токіо з восьми представників Волині – семеро навчалися в Лесиному університеті.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_0290.jpg)
Також під час заходу жіноча команда отримала комплект форми та м’ячі. Тренер команди – Дмитро Голоскоков.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_0320_0.jpg)
Подяки Університету отримала низка студентів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, юридичного факультету, географічного факультету, факультету інформаційних технологій і математики.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/IMG_0335.jpg)
Відділ інформаційної політики