![забіг](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-09/IMG_7208.jpg?itok=XnDnGPQi)
9 вересня в Україні відзначатимуть День фізичної культури і спорту. Із цієї нагоди представники профільного факультету організували забіг, до якого долучилася адміністрація Університету, працівники та студенти. Захід відбувся 8 вересня.
![Забіг](/sites/default/files/inline-images/IMG_6965.jpg)
![забіг](/sites/default/files/inline-images/IMG_6981.jpg)
Розпочалося свято спорту зі спільного виконання Гімну України та вшанування загиблих Героїв. Після цього до слова запросили ректора ВНУ імені Лесі Українки Анатолія Цьося, який заявив, що фізичною культурою та спортом потрібно займатися впродовж усього життя. Він закликав присутніх бути спортивними, щоденно активно працювати та допомагати ЗСУ.
![забіг](/sites/default/files/inline-images/IMG_6993.jpg)
![забіг](/sites/default/files/inline-images/IMG_7060.jpg)
Декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік зазначив, що 2024-го буде 55 років стуктурному підрозділу. «Наш рідний факультет був, є і буде епіцентром спортивного руху України, Європи та світу», - зауважив він.
![забіг](/sites/default/files/inline-images/IMG_7143_0.jpg)
![забіг](/sites/default/files/inline-images/IMG_7193.jpg)
Коли завершилося урочисте відкриття, розпочалася, власне, спортивна частина дійства. Вікторія Петрович провела для учасників заходу фітнес-розминку. Після цього всі вирушили на забіг у Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки.
![забіг](/sites/default/files/inline-images/IMG_7157_0.jpg)
Відділ інформаційної політики