![педагоги](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-07/image%20%283%29.png?itok=2Np0gK-V)
До уваги студентів 4, 5, 6 курсів спеціальності 231 Соціальна робота та випускників кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи ВНУ імені Лесі Українки!
Реалізовується новий пілотний проєкт «Забезпечення системного реагування на потребу дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику». Волинський обласний центр соціальних служб оголошує конкурс на посаду «Фахівець із соціальної роботи». Фахівці із соціальної роботи потрібні у Волинській області на виконання роботи – ведення випадків дітей, які повернулися до біологічних сімей із інтернатних закладів, і дітей групи ризику.
Вимоги:
– вища освіта в галузі соціальної роботи, психології, педагогіки, охорони здоров’я тощо (рівень бакалавра і вище). До участі у конкурсі допускаються студенти 4–6 курсів спеціальності 231 Соціальна робота;
– бажана наявність сертифікатів про додаткове навчання із соціальної роботи/соціальних послуг/специфіки роботи соціального працівника із надання допомоги потерпілим від війни. Вітаються дипломи про підвищення кваліфікації;
– обізнаність, орієнтація в законодавстві: знання законодавства у сфері соціальної роботи (Конституція України; Закон України про соціальну роботу та соціальні послуги; Постанови Кабінету Міністрів України про організацію надання соціальних послуг; Накази Міністерства соціальної політики України), нормативних документів, що регламентують надання соціальних послуг. Обізнаність із цінностями Етичного кодексу соціального працівника;
– рівень професійного досвіду роботи в галузі соціальної роботи від одного року;
– комп’ютерна грамотність, включаючи Microsoft Word;
– вільне володіння українською мовою.
Умови роботи:
– повна зайнятість;
– період зайнятості – п’ять місяців;
– обов’язкова вимога – наявність ФОП (КВЕД 88.99).
Обов’язки:
– ведення випадків дітей, які повернулися до біологічних сімей із інтернатних закладів, і дітей групи ризику.
Зворотній зв’язок: vswl2023@ukr.net.
Кафедра соціальної роботи
та педагогіки вищої школи