![конференція](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-06/Image%20%2811%29.jpeg?itok=IwdrppJX)
На базі практик табору «Гарт» відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку українського та зарубіжного мистецтв: культурологічний, мистецтвознавчий, педагогічний аспекти».
![конференція](/sites/default/files/inline-images/Image%20%2810%29_2.jpeg)
![конференція](/sites/default/files/inline-images/Image%20%289%29_2.jpeg)
Культурологічна мистецька та наукова спільнота цьогоріч зібрала професіоналів із Києва, Одеси, Тернополя, Кам’янця-Подільського, Маріуполя, Полтави, Хмельницького, Слупська (Польща), Угорщини. Понад 200 учасників, із них 77 – в очній формі!
![конференція](/sites/default/files/inline-images/Image%20%288%29_0.jpeg)
Конференція передбачала видання зарубіжної монографії й організацію науково-практичного семінару-тренінгу з метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.
![конференція](/sites/default/files/inline-images/Image%20%286%29_4.jpeg)
Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, факультет культури і мистецтв ВНУ імені Лесі Українки, Академія Поморська у Слупську (Польща), Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Центр українсько-європейського наукового співробітництва, а також Видавничий дім «Гельветика», який презентував мистецькі доробки та книгу Митя Великоня «Зображення незгоди: політичні графіті та вуличне мистецтво постсоціалістичного переходу».
![конференція](/sites/default/files/inline-images/Image%20%284%29_6.jpeg)
Організаційний комітет: Віктор Андрущенко, Анатолій Цьось, Віталій Охманюк, Сергій Русаков, Михайло Віхляєв, Василь Федоришин, Тетяна Прокопович, Дмитро Авраменко, Ольга Каленюк, Андрій Зарицький, Наталія Столярчук, Олег Козачук.
![конференція](/sites/default/files/inline-images/Image%20%283%29_4.jpeg)
![конференція](/sites/default/files/inline-images/Image%20%282%29_7.jpeg)
На пленарному засіданні були представлені надзвичайно цікаві доповіді, дискурси й обговорення. На секційних засіданнях обговорювали актуальні проблеми музики, образотворчого мистецтва, культурології, дизайну, хореографії.
![конференція](/sites/default/files/inline-images/Image%20%281%29_8.jpeg)
![конференція](/sites/default/files/inline-images/Image_6.jpeg)
Після закінчення конференції ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось вручив сертифікати учасникам.
Факультет культури і мистецтв