![фізра](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-06/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-06-19_08-42-18-327.jpg?itok=-VPkKqTp)
Днями у м. Києві відбувся чемпіонат України U-22 з пляжного волейболу сезону 2022/2023 серед молоді віком до 22 років. Загалом у змаганнях брали участь 19 команд.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-06-19_08-42-18-976.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-06-19_08-42-17-929.jpg)
За підсумком у фінал потрапили спортсмен факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Євгеній Бойко (м. Луцьк) й Андрій Челеняк (м. Чернівці), які вибороли 3 місце з рахунком 2:0 (21:13, 21:15).
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-06-19_08-42-18-591.jpg)
Щиро вітаємо спортсмена з перемогою та зичимо подальших успіхів!
Факультет фізичної культури,
спорту та здоров’я
308 views