![історики](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-06/%D0%A5%D0%9C%D0%95%D0%9B%D0%AC1.png?itok=q1C67vJf)
1 червня 2023 р. в межах засідання проблемної групи «Практичні аспекти ведення спеціального діловодства» (керівники – старший викладач Аліна Карпюк, доценти Тетяна Трофімук-Кирилова та Світлана Чибирак) відбулось обговорення на тему «Розвиток електронного урядування в Україні».
![історики](/sites/default/files/inline-images/2%20%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C.png)
![історики](/sites/default/files/inline-images/3%20%281%29_0.png)
![історики](/sites/default/files/inline-images/4%20%281%29_0.png)
Своїм досвідом зі здобувачами освіти спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа й викладачами кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності поділилася Наталія Хмель, професіонал-практик, заступник начальника управління інформаційно-комунікаційних технологій, начальник відділу інформаційних технологій Луцької міської ради.
![історики](/sites/default/files/inline-images/7%20%281%29.png)
Учасники ознайомилися з основними тенденціями та перспективами розвитку електронного урядування в Україні, можливостями використання на практиці електронних сервісів, зокрема онлайн-сервісу державних послуг «Дія». Практик заохотила присутніх користуватися сервісом «Дія. Освіта», який містить освітні серіали, завдання, що сприяють підвищенню рівня цифрової грамотності.
![історики](/sites/default/files/inline-images/19_0.png)
![історики](/sites/default/files/inline-images/20.png)
Також Наталія Хмель розповіла про цифрові рішення Луцької міської територіальної громади, сервіси для громадян, бізнесу, платформу електронної демократії, систему електронної взаємодії між державними інформаційними ресурсами. Такі сервіси покращують взаємозв’язок громадян і влади, сприяють розв’язанню різноманітних соціально важливих проблем і дають змогу кожному громадянинові впливати на майбутній розвиток місцевих громад.
![історики](/sites/default/files/inline-images/21_0.png)
Кафедра музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності дякує Наталії Миколаївні за корисний досвід.
Аліна КАРПЮК,
старший викладач
кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства
та інформаційно-аналітичної діяльності