![договір](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-05/photo_2023-05-16_18-37-17%20%282%29.jpg?itok=-Ciqr4L_)
Волинський національний університет імені Лесі Українки співпрацює з низкою провідних ЗВО України. До цього переліку відтепер додався і Київський національний лінгвістичний університет. Меморандум про співробітництво підписали ректори Анатолій Цьось і Роман Васько.
![договір](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-05-16_18-37-17.jpg)
Сторони домовилися співпрацювати у таких напрямах: академічна мобільність здобувачів вищої освіти різних рівнів; організація та проведення спільних наукових проєктів; обмін досвідом із реалізації провідних технологій і методів навчання; надання взаємної допомоги з підготовки наукових кадрів; спільне розроблення навчальної літератури, навчально-методичних посібників, підготовка наукових монографій тощо.
Відділ інформаційної політики
247 views