![дизайнери](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-05/IMG_9240.jpg?itok=hG9XodRx)
5 травня в Галереї мистецтв відбулося відкриття виставки «Луцьк. Враження», на якій представлені графічні та живописні роботи студентів-дизайнерів І курсу.
![дизайнери](/sites/default/files/inline-images/IMG_9202_0.jpg)
![дизайнери](/sites/default/files/inline-images/IMG_9204.jpg)
На початку дійства до присутніх звернулася проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна. «Приємно, що наші дизайнери небайдужі й активні. Молодий склад кафедри дизайну постійно акумулює та стимулює цю активність», – зауважила вона. Окрім цього, Наталія Благовірна передала подяку від міського голови Ігоря Поліщука завідувачеві кафедри Дмитрові Авраменку.
![дизайнери](/sites/default/files/inline-images/IMG_9288_0.jpg)
![дизайнери](/sites/default/files/inline-images/IMG_9226.jpg)
Декан факультету культури і мистецтв Віталій Охманюк зауважив, що на кафедрі працюють молоді та креативні викладачі, які чудово розуміють своїх студентів. «Я бажаю вам, щоб такі виставки стали традиційними», – заявив він.
![дизайнери](/sites/default/files/inline-images/IMG_9252.jpg)
![дизайнери](/sites/default/files/inline-images/IMG_9324_0.jpg)
Артпартнер кафедри дизайну – компанія ROSA презентувала трьом студенткам, авторкам кращих робіт, подарунки. Грамотами та подарунками нагородили: Камілу Іванову, Христину Мельник і Марту Навроцьку.
![дизайнери](/sites/default/files/inline-images/IMG_9301.jpg)
Завідувач кафедри дизайну Дмитро Авраменко розповів, що остання виставка дизайнерів у Луцьку була 1999 року: «Я потішений, що нам вдалося організувати цю виставку. Ви всі відчуваєте і розумієте, як непросто було наповнити цей зал роботами». Дмитро Авраменко закликав студентів цінувати викладачів, постійно розвиватися і з невеликою самокритикою ставити один до одного.
![дизайнери](/sites/default/files/inline-images/IMG_9293.jpg)
![дизайнери](/sites/default/files/inline-images/IMG_9354.jpg)
Вхід на виставку – вільний. Адреса локації – вулиця Лесі Українки, 24 А.
Відділ інформаційної політики