![конкурс](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-05/IMG_9172.jpg?itok=tyDWM5TB)
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки на базі факультету історії, політології та національної безпеки відбувся 23-й обласний турнір юних істориків. Захід організований Волинською обласною Малою академією наук.
Щоб позмагатися у знаннях до Лесиного університету приїхали 90 юних істориків – учнів старших класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл Волині. 18 команд за допомогою жереба поділили на п’ять груп.
На заході були присутні проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна і декан факультету історії, політології та національної безпеки Ярослав Ярош. До складу журі увійшли представники професорсько-викладацького складу та кращі студенти факультету.
На початку урочистого відкриття конкурсу всі присутні вшанували хвилиною пам’яті та молитви воїнів-захисників, які віддали свої життя у боротьбі з російськими окупантами.
У вітальному слові Наталія Благовірна зазначила, що впродовж весняних місяців Волинська обласна Мала академія наук організовує спільно з Університетом імені Лесі Українки вже другий захід і зустрічі стають велелюднішими.
«Зараз у країні триває війна. Зрозуміло, що ми чекаємо швидшої перемоги, яка забезпечить нам стале майбутнє. Я впевнена, що цей страшний період ми використаємо як досвід. І головне завдання молодого покоління – зберегти пам’ять про цей час. Бо ми повинні докласти великих зусиль, щоб ніколи нікому не дозволити окупувати нашу історію. Це залежить від свідомої молоді, якої багато зараз у цьому залі», – сказала Наталія Благовірна.
Ярослав Ярош підкреслив, що факультет потребує вмотивованих студентів, і запросив присутніх на навчання.
Опісля урочистої частини захід тривав секційно. На завершення конкурсанти разом зі студентами організували патріотичний флешмоб.
![конкурс](/sites/default/files/inline-images/IMG_9152.jpg)
![конкурс](/sites/default/files/inline-images/IMG_9163.jpg)
![конкурс](/sites/default/files/inline-images/IMG_9173.jpg)
![конкурс](/sites/default/files/inline-images/IMG_9195.jpg)
![конкурс](/sites/default/files/inline-images/IMG_9198_0.jpg)
Відділ інформаційної політики