Здобувачі груп Гео-31, Гео-41, Гео-43О взяли участь у конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності 106 Географія. Дійство відбулося 18 квітня 2023 року на географічному факультеті Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Конкурсна комісія відзначила актуальність тем і креативність поданих наукових робіт. Дослідження здобувачів освіти стосувалися різних напрямів вивчення фізичної, економічної та соціальної географії.
За результатами рецензування та рішення предметної комісії переможницею конкурсу стала студентка групи Гео-43О з науковою роботою «Значення робототехніки в системі галузей світового машинобудування».
Олена МІЩЕНКО,
доцент кафедри фізичної географії
194 views