5 квітня на базі ВНУ імені Лесі Українки відбувся завершальний етап навчання для вчителів Луцької міської ради в межах проєкту «Фінансова грамотність для підлітків», організаторами якого стали Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» спільно з Луцькою міською радою.
Фінал проєкту відвідали почесні гості: ректор Лесиного університету Анатолій Цьось, голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, заступниця міського голови Ірина Чебелюк, директор Департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар і директор Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий.
Двомісячний тренінг відбувався у формі гри «Життєвий капітал». У навчанні взяли участь сотні освітян.
«Успішна людина – це та, яка навчається усе життя. Навчання забезпечує якість майбутньої освіти», – переконаний ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось.
Такий тренінг допоміг учасникам стати фінансово грамотнішими та підвищити свої навички керування грошима. Тепер наступне завдання для вчителів – навчити цьому школярів.
«У нашій громаді лише найкращі кваліфіковані педагоги, які завжди прагнуть до вдосконалень і змінюють якість нашої освіти на краще», – запевнила заступниця міського голови Ірина Чебелюк.
Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода зізналася, що приємно вражена такою великою кількістю учасників, і додала, що тема фінансової грамотності надзвичайно важлива, а такі тренінги проводять для майбутнього України.
Усі учасники проєкту отримали сертифікати про успішно пройдене навчання й уже готуються передати знання своїм учням, аби і вони навчилися керувати грошима.
Дарина ДУДЯК
Фото: Дмитро БАЙДА