![дизайн](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-03/IMG_9134%20%281%29.jpg?itok=iPiGowMl)
На кафедру дизайну Волинського національного університету імені Лесі Українки завітали представники компанії ROSA. Зустріч відбулася 28 лютого.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/IMG_2534-min.png)
Команда маркетингу та розробки продукту бренду ROSA Ольга Супрунюк, Олексій Петров, Борис Собіпан, Наталя Баранецька вручили нашим студентам призи і відзначили подарунками «найактивніший навчальний заклад» у третьому сезоні «Дня студента». Згодом разом зі студентами викладачі та представники компанії тестували художні акрилові фарби, матеріли для розпису тканин і штампів для вибійки Rosa Talent.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/Image200003-min%20%281%29.png)
На завершення візиту провели розширене засідання кафедри дизайну, на якому Лесині люди разом зі стейкхолдерами запланували інтеграцію практичних завдань із дизайну в освітній процес; проведення спільних конкурсів, мистецьких і дизайнерських проєктів, тематичних лекцій із дизайну; продовжити тестування продукції.
Кафедра дизайну