![центр зайнятостіс](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-01/%D0%A6%D0%97_12.01.2023.jpg?itok=JgcoQe0y)
12 січня у межах співпраці Волинського національного університету імені Лесі Українки та Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч, у якій взяли участь начальник відділу взаємодії з роботодавцями Валерій Воробей, начальник відділу активної підтримки безробітних Юлія Харічкова та профконсультант відділу молодіжної політики та соціальної роботи Валентина Корнійчук.
Присутні підбили підсумки співробітництва закладів за минулий рік, а також обговорили й узгодили шляхи подальшого вдосконалення співпраці та соціального партнерства в інтересах студентської молоді.
Відділ молодіжної політики
та соціальної роботи
99 views