![фізра](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-12/321510872_641824751056762_1516902779799057276_n.jpg?itok=pBJ7KNzL)
Днями в м. Друскінінкай відбувся відкритий чемпіонат Литви, на якому збірна команда України здобула п’ять медалей. Третьокурсник факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Максим Ткачук на дистанціях 50 та 100 м брас посів ІІ місце, а на дистанції 200 м брас завоював бронзу.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/321487876_1361296034610520_5365355785922778495_n.jpg)
Щиро радіємо успіхам наших спортсменів! Вітаємо Максима та його тренерів! Зичимо нових рекордів!
Факультет фізичної культури,
спорту та здоров’я
165 views