![некролог](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-12/1399123506_0.jpg?itok=p1f82gch)
6 грудня минає рік, як на 82-му році життя відійшов у вічність доктор геологічних наук, професор, завідувач кафедри географії (2008–2015 рр.) географічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки, автор понад 250 наукових праць, висококваліфікований організатор, відданий справі науковець, яскрава, неординарна особистість Федір Васильович Зузук.
Упродовж 1986–1988 рр. Федір Васильович виконував обов’язки заступника декана природничо-географічного факультету Луцького педагогічного інституту імені Лесі Українки, а також був багатолітнім очільником лабораторії шкільних краєзнавчих атласів (1988–2000 і 2007–2017 рр.) та головним редактором збірника наукових праць «Природа Західного Полісся та прилеглих територій» (2004–2019 рр).
Вічна пам’ять!