![економісти](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-12/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-12-06_13-22-27-994.jpg?itok=_SsnTN2o)
Колектив кафедри менеджменту та адміністрування продовжує роботу щодо удосконалення освітньо-професійних програм спеціальності 073 Менеджмент, за якими здійснюється підготовка здобувачів освітнього ступеня бакалавр і магістр. Тому 5 грудня відбулася тристороння зустріч-обговорення актуальних компетентностей, якими мають володіти сучасні менеджери, а отже, повинні бути відображені в освітніх компонентах ОПП.
В обговоренні брали участь викладачі кафедри менеджменту та адміністрування; доктор економічних наук, професор кафедри міжнародних економічних відносин та управління проєктами Наталія Павліха (Волинський національний університет імені Лесі Українки); завідувач кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування, доктор технічних наук, професор Леонід Кожушко.
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-12-06_12-43-44-510.jpg)
Цінними були акценти гостей на проєктному підході у формуванні сучасних систем менеджменту загалом та управлінні проєктами зокрема, використанні інтерактивних методик викладання. Ми поділилися досвідом формування загальних компетентностей менеджера, усвідомлюючи зростання їх значення в контексті навичок групової взаємодії, роботи в команді, здатності формувати ефективні комунікації.
На рівні завідувачів кафедри узгоджено наступні заходи в межах партнерської взаємодії та співпраці.
Лариса ЧЕРЧИК,
завідувач кафедри менеджменту та адміністрування,
доктор економічних наук, професор