![турнір](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-11/4369fc3e-3f13-45eb-a34e-48a0c0359a13.jpg?itok=P3HmXws2)
Студенти факультету історії, політології та національної безпеки взяли участь у благодійному турнірі на Кубок Карітас-Спес Луцьк. Захід відбувся 25 листопада.
Жодні обставини не стали на заваді реалізації задуманих планів. Як зауважив директор парафіяльного осередку «Карітас-Спес Луцьк», настоятель кафедральної парафії свв. Петра і Павла, аспірант факультету, о. канонік Павло Хом’як, не зважаючи на аварійні відключення електроенергії, благодійний турнір таки вдалося провести.
У заході взяли участь чотири команди: «Карітас-Спес Луцьк», «Волинські патріоти», команда студентів факультету історії, політології та національної безпеки і ЖФК «Легіон». Турнір проходив у дружній атмосфері та з гарним настроєм. У підсумку першість здобула команда «Волинські патріоти», до складу якої входить молодь із інвалідністю.
![турнір](/sites/default/files/inline-images/40272e2f-101a-48cb-b498-370a0f111b23.jpg)
Нагородами для заслужених переможців стали: нова футбольна форма з логотипом «Карітас-Спес Луцьк»; другий Кубок Карітас-Спес Луцьк; м’яч із автографом Артема Федецького; колекційний м’яч для одного з учасників команди «Волинські патріоти», якому доводиться долати десятки кілометрів дороги, аби тренуватися зі своєю командою.
![турнір](/sites/default/files/inline-images/193a05c4-2d76-4b27-ac50-8e78134b03c0.jpg)
До нагородження переможців долучився ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки, професор Анатолій Цьось. Анатолій Васильович подякував усім командам за участь у благодійному турнірі на Кубок Карітас-Спес Луцьк, а також наголосив на важливості таких заходів.
Іван РУДЯНИН,
заступник декана з виховної роботи, молодіжної політики та соціальної роботи,
доцент кафедри історії України та археології