![дизайнери](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-11/photo_2022-11-18_18-59-57.jpg?itok=F1i3SisY)
Уже втретє на кафедру дизайну Волинського національного університету імені Лесі Українки завітала стейкхолдер і професійний дизайнер-графік Вікторія Федина.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-11-18_18-59-56.jpg)
Гостя розповіла студентам скільки сучасний дизайнер має працювати і що відпочивати треба вчитися; про особливості роботи на фрілансі; важливість якісних матеріалів й обладнання; вміння презентувати себе на ринку та специфіку наповнення власного портфоліо; як знайти першу роботу і найцінніший досвід робити із замовниками; постійне навчання та самовдосконалення; маркетинг як невід’ємну частина успішного дизайну тощо.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-11-18_18-59-55%20%283%29.jpg)
Зустріч була атмосферною та цікавою!
Дмитро АВРАМЕНКО,
завідувач кафедри дизайну
251 views