![геофак](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-11/photo_2022-11-13_10-36-42.jpg?itok=BDAaIB0D)
8 листопада відбувався круглий стіл на тему «Інструменти реалізації неформальної освіти» для здобувачів першого, другого і третього рівнів вищої освіти ОП «Гідрологія», «Фізична географія» та «Науки про Землю». У заході взяли участь гарант ОП «Гідрологія», доцент Ірина Нетробчук, доцент Сергій Полянський і старший викладач Валентина Стельмах.
![геофак](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-11-13_10-36-44.jpg)
![геофак](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-11-13_10-36-38.jpg)
Доцент Ірина Нетробчук ознайомила присутніх із нормативними документами щодо особливостей формальної та інформальної освіти, зокрема з Положенням про визнання результатів навчання, отриманих у неформальній освіті у ВНУ імені Лесі Українки. Під час засідання розглянули алгоритм здійснення неформальної освіти, запропонували перелік освітніх онлайн-платформ для неформального навчання.
![геофак](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-11-13_10-36-34.jpg)
Старший викладач Валентина Стельмах наголосила на мотивації здобувачів брати участь у цьому процесі, а також періодично обговорювати з викладачами кафедри фізичної географії різноманітні інструменти для оцінювання результатів неформального навчання.
![геофак](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-11-13_10-36-41.jpg)
Дякуємо нашим здобувачам-магістрам і бажаємо успіхів у сфері неформальної освіти!
Валентина СТЕЛЬМАХ,
старший викладач
кафедри фізичної географії