![фізра](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-10/2f05ad8d-871f-4d38-a0e8-f15ca10bab06.jpg?itok=Gij6hfAh)
18 жовтня у селі Дачне Луцького району відбувся День здоров’я для колективу факультету фізичної культури, спорту та здоров’я. До участі у святі долучилися здобувачі освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт разом із кураторами академічних груп, магістри, аспіранти й тренери груп підвищення спортивної майстерності.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/a5beeebe-1a81-41c8-95d4-94c65714c826.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/3a257d67-d043-4f23-a76a-9e72d6b35d14.jpg)
Присутні на дійстві переглянули показові виступи спортивного клубу козацького бойового мистецтва «Герць» (тренер – старший викладач теорії фізичного виховання та рекреації Роман Ковальчук), взяли участь у майстер-класах спортивного танцю (керівник – старший викладач кафедри фітнесу та циклічних видів спорту Олександр Кашевський) і лучного спорту (керівник – старший викладач Олег Дучимінський), змагалися у різних конкурсах: естафетах, спортивних іграх, туристичних забавах і перетягуванні каната.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/thumbnail%20%287%29.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/thumbnail%20%286%29.jpg)
Популяризація здорового способу життя й активного відпочинку залишається пріоритетним завданням для здобувачів освіти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я. Тому саме для них були проведені майстер-класи від доцента Ірини Войтович «Туризм: техніка туризму, туристичні забави», а також зі спортивного орієнтування «Лабіринт» від доцента Олени Дем’янчук і магістра Андрія Єрко.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/adba1f00-6394-4e54-a2fb-37fc71b0d625.jpg)
Студентський актив факультету на чолі з головою студентського самоврядування – другокурсницею Ангеліною Радецькою та магістранткою Ольгою Стеценко організували майстер-клас із надання першої медичної допомоги при невідкладних станах на догоспітальному етапі.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/6c316235-bf32-4769-b343-e655842f1381.jpg)
На свято було запрошено керівника компанії БО «БФ “Фонд національного розвитку”» Олександра Кулакова – стейкхолдера факультету фізичної культури, спорту та здоров’я. На думку Олександра Володимировича, саме такі свята лишаються незабутніми в пам’яті наших здобувачів освіти.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/3e032ca1-539a-4427-a330-abb8e3dc5285.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/2c0f92f4-fb89-4e08-a081-5338ec2a0363.jpg)
Нутриціолог Ірина Кулакова розповіла, що здоров’я, якість і тривалість нашого життя багато в чому залежать від того, що ми їмо, з чого приготовлена наша їжа та як ми її споживаємо; що наші життєві сили, здоров’я і хвороби – все це результат нашого харчування. І тому представниця міжнародної волонтерської організації «The Supreme Master Ching Hai international association» Zaina Mcneil із м. Лондон і її команда організували кейтерінг із безліччю смачних страв веганської кухні. Усі учасники дійства змогли відчути смак здорової та корисної їжі.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/1c01b759-2a73-460b-8248-efc7f1842ddf.jpg)
![фізра](/sites/default/files/inline-images/6bb99796-08ff-44c6-9cdd-6969cde42638.jpg)
Дякуємо всім тим, хто долучився до проведення й організації такого чудового осіннього свята! Нехай студентські роки наших здобувачів минають під мирним небом!
Факультет фізичної культури,
спорту та здоров’я