Ректорат Волинського національного університету імені Лесі Українки, колектив факультету іноземної філології з глибоким сумом повідомляють, що відійшла у засвіти Тетяна Павлівна Ніфака (09.10.1952–17.10.2022). Життя Тетяни Павлівни тісно пов’язане з Лесиним університетом:
1974 р. – закінчила Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки;
1978 р. – розпочала викладацьку діяльність на факультеті;
1992 р. – захистила кандидатську дисертацію «Навчання естетико-стилістичного аналізу художніх текстів (старший етап мовного вишу, англійська мова)» у Київському державному педагогічному інституті іноземних мов.
1995 р. – отримала звання доцента кафедри англійської філології, на якій й працювала дотепер.
У пам’яті колег, друзів, учнів – Тетяна Павлівна сувора, вимоглива й поміркована з власним чітко сформованим іміджем професійного та компетентного викладача, з іменем якого асоціюють факультет. Мовлячи про Тетяну Павлівну в уяві випускників постає методика викладання іноземних мов у закладах загальної середньої освіти та закладах вищої освіти, яким вона присвятила все життя.
Висловлюємо щирі співчуття з приводу тяжкої втрати мами Олені Ярославівні Бовді, лаборантові кафедри іноземних мов природничо-математичних спеціальностей.
Вічна пам’ять…