![економісти](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-10/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%201%20%281%29.jpg?itok=gQkL2eoS)
Підготовка сучасних ініціативних менеджерів, здатних до швидкої адаптації у сучасному бізнес-середовищі, з креативним і стратегічним мисленням передбачає постійний моніторинг та розвиток міжакадемічних й міжнародних комунікацій, які дають змогу виявляти нові тренди в системі підготовки фахівців із менеджменту, обмінюватися досвідом щодо використання ефективних технологій навчання.
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%202%20%281%29.jpg)
Одним із заходів програми Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасні технології менеджменту», яка відбувалася упродовж 14–16 жовтня у Вищій школі суспільно-економічній у м. Пшеворськ (Республіка Польща), було обговорення перспектив розширення взаємодії між польськими й українськими закладами вищої освіти в контексті академічної мобільності.
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%203%20%281%29_0.jpg)
У заході взяли участь: ректор Вищої школи суспільно-економічної, доктор економічних наук, професор Петро Ярош, декан економічного факультету Вальдемар Влох, канцлер Богуслав Петровський, викладачі та стейкхолдери; завідувач кафедри менеджменту та адміністрування ВНУ імені Лесі Українки Лариса Черчик, заступник декана з наукової роботи та грантової діяльності Інна Милько, гарант ОПП «Менеджмент організацій» за другим (магістерським) рівнем Лариса Ющишина, гарант ОПП Менеджмент за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти Ірина Волинець; доцент кафедри менеджменту та адміністрування Хмельницького національного університету Ірина Сокирник, директор Європейської асоціації інноваційної освіти Оксана Степанюк і доктор Жешувського університету Даріуш Фудала.
Результатами зустрічі стали:
- узгодження зі стандартами України та Польщі актуальних компетентностей магістра спеціальності «Менеджмент»;
- розроблення планів щодо проведення гостьових лекцій;
- створення онлайн-майданчиків для забезпечення кредитної мобільності здобувачів вищої освіти;
- узгодження програми стажувань науково-педагогічних працівників кафедри менеджменту та адміністрування ВНУ імені Лесі Українки.
Ще одним питанням, яке активно обговорювалося на зустрічі, було забезпечення і контроль якості загальної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем ОПП «Менеджмент організацій».
![економісти](/sites/default/files/inline-images/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE4_4.jpg)
Ця зустріч заклала підвалини для ефективного партнерства в майбутньому.
Лариса ЮЩИШИНА,
доцент кафедри менеджменту та адміністрування,
гарант ОПП «Менеджмент організацій»