![вчені](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-04/277761758_2505695549562061_7921116583845869065_n.jpg?itok=EwXDHiu9)
12 квітня 2022 р. відбувся круглий стіл «Участь молодих учених України в розвитку ракетно-космічної галузі в умовах війни», присвячений 25-річчю польоту першого космонавта України Леоніда Каденюка.
Захід організовано Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в онлайн-форматі. Участь у круглому столі взяли молоді вчені Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля», Національного авіаційного університету, КПІ імені Ігоря Сікорського, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського, Волинського національного університету імені Лесі Українки та Чернівецького ліцею № 14, які презентували свої наукові розробки та досягнення.
Учасників привітали високоповажні гості – міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, народні депутати України Сергій Тарута, Андрій Ніколаєнко, голова РМУ при МОН Олеся Ващук, голова УМАКО «Сузір’я» Олег Петров і голова Громадської ради Державного космічного агентства України Едуард Кузнецов.
Модератором заходу була перша заступниця голови РМУ при МОН Анастасія Сімакова. Волинський національний університет імені Лесі Українки представляла молода учена, доцент кафедри хімії та технологій, кандидат технічних наук Оксана Онищук із доповіддю на тему: «To Calculation of Optimization Problem of the Chemical Process in Isothermic Reactor Ideal Removal».
Інформація від Рада молодих учених
при Міністерстві освіти і науки України