![писанки](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-04/IMG_9989.jpg?itok=kzsYZ2zE)
Кафедра образотворчого мистецтва факультету культури і мистецтв Волинського національного університету імені Лесі Українки до Великодня організовує серію майстер-класів «Писанкове диво» для тимчасово переміщених осіб, які прибули до Луцька через війну Росії в Україні.
У програмі заходів – майстер-класи від викладачів Юлії Шеломанової, Галини Вахрамєєвої та Ольги Каленюк. Гості матимуть можливість доєднатися до написання традиційної писанки, творчого оздоблення великодньої атрибутики й текстильних виробів пасхальними декоративними елементами.
Упродовж двох тижнів із 11 квітня щопонеділка і щосереди у головному корпусі Волинського національного університету імені Лесі Українки о 14:00 чекаємо на наших гостей (проспект Волі, 13, авдиторія 108, перший поверх).
![писанки](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-04-07_21-37-30_0.jpg)
Великодній настрій та творча атмосфера – це джерело тих позитивних життєствердних емоцій, які так необхідні кожній людині у державі, що бореться з ворогом.
Кафедра образотворчого мистецтва