У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулася робоча зустріч, учасники якої обговорили координацію зусиль й організацію заходів щодо вшанування пам’яті В’ячеслава Липинського.
В’ячеслав Казимирович Липинський – український політичний діяч, історик, соціолог, публіцист, теоретик українського консерватизму. Народився 17 квітня 1882 р. в селі Затурці на Волині. Цьогоріч заплановано провести низку заходів для вшанування 140-ї річниці від дня народження видатного волинянина.
Зокрема, 25-го січня у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулася робоча зустріч, учасниками якої стали представники закладу вищої освіти, Затурцівської громади й культурно-мистецького середовища.
Присутні висловили своє бачення щодо організації заходів. Так, директор Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» Ельвіра Яцута висловила бажання долучитися до організації заходів із вшанування В’ячеслава Липинського: «Ми хочемо виходити за межі Луцька, співпрацювати з громадами». Окрім цього, вона запропонувала спільно з театралами організувати тематичну виставу й активно популяризувати заходи у ЗМІ.
Бачення Університету імені Лесі Українки стосовно вшанування В’ячеслава Липинського висловили проректор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик, проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна і доктор політичних наук, доцент, завідувач кафедри політології та публічного управління Оксана Ярош. Присутні обговорили організацію наукової конференції та публікацію науково-популярного видання. Представники Затурцівської громади запевнили, що громада готова надати всю потрібну інфраструктуру й допомогти з розміщенням відвідувачів, логістикою.
Учасники наради домовилися й у подальшому проводити такі зустрічі для кращої координації зусиль.
Відділ інформаційної політики