Skip to main content
«Мистецтво Луцька крізь призму духовності»

Під такою назвою 11 січня відбулася квест-екскурсія пам’ятками архітектури та мистецтва м. Луцька, яку розробили здобувачі вищої освіти спеціальності 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство під керівництвом викладачів кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності.

Учасники квесту ознайомилися з історико-культурною спадщиною міста в інтерактивній формі – через мобільну гру. Попередньо маршрут, екскурсійні довідки про об’єкти і завдання до них внесено й апробовано у додатку АсtionTraсk у межах співпраці кафедри та Мирослави Будчик – координатора проєкту «Інтерактивна культура», що реалізується в Україні за підтримки House of Europe та ЄС.

«Мистецтво Луцька крізь призму духовності»

Студентам спеціальностей 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство і 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа було запропоновано завантажити цей застосунок, просканувати QR-код гри й розпочати нове знайомство з пам’ятками обласного центру у складі мінігруп по три особи.

«Мистецтво Луцька крізь призму духовності»

Молоді сподобалося використовувати мобільні засоби під час квесту, працювати в команді та розв’язувати цікаві завдання. Учасники одержали позитивні емоції, а розробники квест-екскурсії – практичний досвід. Дякуємо Мирославі Будчик і сподіваємося на подальшу співпрацю!

Світлана ЧИБИРАК,

Тетяна ТРОФІМУК-КИРИЛОВА,

Аліна КАРПЮК

30 views