У суботу, 11 грудня, відбувся концерт «Танцювальний вернісаж випускників» із нагоди 30-річчя спеціальності 024 Хореографія.
Гостями дійства стало чимало #Лесиних людей, зокрема представники адміністрації, професорсько-викладацького складу, студенти, а також випускники кафедри. Ініціатором й організатором свята була завідувач кафедри Леся Косаковська. Вона звернулася до викладачів, випускників і студентів, подякувала за спільну працю, внесок у розвиток спеціальності та сердечно привітала з першим 30-літтям!
Декан факультету культури і мистецтв Віталій Охманюк теж щиро привітав кафедру, а також повідомив, що з наступного року на хореографів у Лесиному університеті буде навчатися близько 80 студентів Китайської Народної Республіки. Він запевнив, що всіляко підтримуватиме кафедру, дбатиме про її матеріально-технічне забезпечення, а ще вручив цінний подарунок.
Привітання лунали і від проректора з навчально-виховної роботи та комунікації Наталії Благовірної, яка зазначила: «Танець – це рух життя. Фах, який дає кафедра – особливий, тому що, напевно, ніякий інший не здатен так захопити емоцією, надихнути життям, змусити повірити в себе, заспокоїти, шаленіти. І все це одночасно».
Кульмінацією свята став парад випускників, який розпочався з випускників 1996 року і закінчився випускниками 2021 року. Вони привітали рідну кафедру, висловили слова вдячності та вручили презенти та квіти. Особливим подарунком для колективу кафедри став концерт, на якому виступили дитячі колективи, які очолюють випускники кафедри.
Дійство пройшло у святковій, дружній атмосфері. Концерт закінчився загальним флешмобом, бурхливими оплесками та дружніми вигуками «Дякуємо!».
Крістіна ВАВРИШ