![дизайн](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-11/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%B8_%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7_01.jpg?itok=v6XydWAQ)
Міжнародна виставка-конкурс ідей/проєктів/макетів для осіб із особливими освітніми потребами відбулась у Черкасах 11 листопада. Мета заходу – сприяння розвитку освітніх процесів і створення безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення в Україні.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%B8_%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7_07.jpg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%B8_%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7_06.jpg)
У конкурсі взяли участь дизайнери з України, Польщі, Англії. Загальна кількість робіт у фіналі – 85. Україна представлена проєктами та розробками з Черкас, Харкова, Львова, Запоріжжя, Луцька, Херсона, Києва, Золотоноші, Кременчука. Конкурс відбувся у категорії студенти та професійні дизайнери.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/Post_proekt_02.jpg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/Post_proekt_01.jpg)
Приємно, що відзначено дизайн наших студентів і викладачів: диплом І ступеня – за проєкт «Дидактичний матеріал для дітей з особливими освітніми потребами» (автори – Анна Смітюх, Каріна Гриценя, керівник Марія Назарчук); дипломом ІІ ступеня – за проєкт «Тактильна карта історичної частини Луцька для людей із вадами зору» (автор Дмитро Авраменко).
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%B8_%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7_03.jpg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/Post_dyplom.jpg)
Кафедра дизайну