Skip to main content
Ченстохова

Студенти Волинського національного університету імені Лесі Українки отримали документи про вищу освіту за програмою «Подвійний диплом» у Природничо-гуманітарному університеті імені Яна Длугоша (м.Ченстохова, Польща).

Реалізація програми «Подвійний диплом» – один із пріоритетів і конкурентна перевага Університету Лесі Українки. Завдяки цій програмі студенти отримують відразу два документи про вищу освіту – диплом нашого Університету та університетів-партнерів із Польщі та Литви.

Ченстохова

30-го червня делегація Університету Лесі Українки на чолі з ректором Анатолієм Цьосем вирушила в місто Ченстохова для урочистостей з нагоди вручення документів про вищу освіту. У складі делегації були: співробітниця бюро ректора Марта Сидорук, декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік, декан факультету інформаційних технологій і математики Світлана Яцюк, директор навчально-наукового фізико-технологічного інституту Галина Мирончук, завідувач кафедри фітнесу та циклічних видів спорту Світлана Індика, професор кафедри теорії функцій та методики навчання математики Юрій Харкевич. Медійний супровід забезпечували начальник відділу інформаційної політики Андрій Мошкун та відеооператор Дмитро Байда.

Ченстохова

1-го червня відбулися урочистості, під час яких студенти отримали документи про вищу освіту. Представники польського закладу вищої освіти та Університету Лесі Українки виступили з вітальними промовами, обговорили подальшу співпрацю університетів.

ЧенстоховаЧенстохова

Під час урочистостей дипломи отримали: Денис Мирончук  («Фізика»), Юлія Кот («Фізика»), Юрій Федонюк  («Фізика»), Валентина Свиріпа («Математика»), Антон Міщук («Математика»), Наталія Голота («Фізична культура»), Ірина Семенова («Фізична культура), Анастасія Процик («Фізична культура»).

Ченстохова

«Програма "Подвійний диплом" має хороші традиції та перспективи. Третій рік поспіль ми видаємо нашим студентам такі дипломи. Основний плюс цього – якість освіти, яку отримують студенти. Це дає їм більше можливостей реалізовувати свій потенціал. Для Університету це також великий плюс, адже це міжнародна співпраця, спільні наукові проєкти, заходи й академічна мобільність, а ще –  це важливо для промоції Університету. Я мав зустріч із ректором Університету Яна Длугоша, яка пройшла дуже конструктивно. Переконаний, що програма "Подвійний диплом" буде розвиватися», – розповів ректор Анатолій Цьось.

Ченстохова

Про враження від навчання розповіла випускниця спеціальності «Математика» Валентина Свиріпа: «Навчання мені сподобалося. Ми змогли порівняти навчання в Україні та за кордоном на практиці. Це хороший досвід, зокрема, досвід спілкування з людьми. Викладачі були до нас лояльними, не було ніяких проблем. Для нас були створені хороші умови».

Ченстохова

Під час поїздки представники делегації провели низку важливих зустрічей з польськими партнерами. Зокрема, відбулася зустріч очільників університетів – Анатолія Цьося та Анни Випих-Гавронської. Під час розмови ректор ВНУ ім. Лесі Українки повідомив про рішення Вченої ради Університету Лесі Українки щодо присвоєння звання доктора honoris causa ректорці Анні Випих-Гавроньській. Ректор Університету Яна Длугоша запевнила у продовженні конструктивної співпраці.

Ченстохова

Після офіційних заходів відбулося неформальне спілкування ректора, учасників делегації та студентів.

Ченстохова

Відділ інформаційної політики

325 views