Skip to main content
проєкт

19 лютого стартував черговий етап проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту “Норвегія – Україна” в державну систему». Дійство відбулося у Володимирі-Волинському педагогічному фаховому коледжі імені Агатангела Кримського.

Учасниками та гостями урочистої академії був ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, координатор проєкту від Міжнародного фонду соціальної адаптації Ольга Філіна, заступник голови Волинської ОДА Ігор Чуліпа, заступник міського голови міста Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук, директор Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу імені А. Ю. Кримського Микола Савельєв, викладачі та слухачі курсів перепідготовки.

проєкт

Модерувала дійство координатор проєкту, доцент Олена Івашко, яка розповіла присутнім про деталі проєкту та познайомила з його учасниками. Згодом до слова запросили директора педколеджу Миколу Савельєва. «Сьогодні ми розпочинаємо спільний проєкт із Волинським національним університетом імені Лесі Українки. Нам дуже приємно, що на наш навчальний заклад звернули увагу і залучили до цього проєкту. Радий, що стільки людей погодилося навчатися. Упевнений, що навчання піде вам на користь».

проєкт

Наголосив на важливості такої співпраці і ректор Анатолій Цьось. «Педагогічний коледж – той заклад, який надає якісні освітні послуги. Саме тому він партнер Університету. Я задоволений і пишаюся тим, що разом із вами ми реалізовуватимемо цей проєкт», – заявив очільник Університету імені Лесі Українки.

проєкт

До слова запросили заступника голови Волинської ОДА Ігоря Чуліпу, який зауважив: «Ми чудово розуміємо, що питання соціальної адаптації та професійного навчання, повернення до нормального цивільного життя військових і членів їхніх сімей дуже важливе. Хочу, щоб для вас ці курси були цікавими та корисними».

Після офіційної частини відкриття проєкту відбувся інструктаж для його учасників, який провела Олена Івашко.

проєкт

Зауважимо, що це вже друга група проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту “Норвегія – Україна” в державну систему» у Володимирі-Волинському. Цього разу учасниками проєкту стали 29 осіб – військовослужбовців і членів їхніх сімей.

Нагадаємо, що Волинський національний університет імені Лесі Українки спільно з ГО «Центр громадської освіти» за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації втретє розпочинають реалізацію проєкту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні. Інтеграція моделі проєкту “Норвегія – Україна” в державну систему» за напрямом «Інформаційні технології в малому бізнесі». Проєкт фінансує Міністерство закордонних справ Норвегії в партнерстві з норвезьким університетом NORD. Основа проєкту – професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що мають попит на ринку праці України; сприяння учасникам проєкту в соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

проєкт

Виконавці навчальної частини проєкту – ВНУ імені Лесі Українки та норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проєкту. Після виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка Волинського національного університету імені Лесі Українки; спільний сертифікат університету NORD та ВНУ імені Лесі Українки; спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

 

Відділ звʼязків із громадськістю

240 views