![](/sites/default/files/styles/width_862/public/event_images/shutterstock_233431657_min_3_e828cbeeabe9aace9abd8d8e623eb390.jpg?itok=EIxkkexQ)
16–20 вересня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбудеться ювілейна XXV Українська конференція з органічної та біоорганічної хімії. Захід присвячено 80-річчю Інституту органічної хімії НАН України та 30-річчю Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії імені В. П. Кухаря НАНУ.
16 вересня о 10.00 в актовій залі головного корпусу СНУ імені Лесі Українки відбудеться відкриття конференції за участі ректора І. Я. Коцана, академіка НАН України В. І. Кальченка й ін. Захід продовжить свою роботу в університетській бібліотеці.
Загалом у конференції візьмуть участь понад 160 провідних вітчизняних і зарубіжних дослідників, які представлятимуть академічні установи, заклади вищої освіти, хімічні та фармацевтичні підприємства, а також молоді науковці. Заплановано заслухати понад 60 пленарних та усних доповідей і більше 100 стендових повідомлень, у яких буде проаналізовано тенденції розвитку сучасної органічної та біоорганічної хімії й обґрунтовано їх інноваційний поступ, зокрема спрямований на створення нових матеріалів і речовин для хімічної та фармацевтичної промисловості України.
Конференція працюватиме за такими напрямами:
1. Актуальні проблеми синтезу, структури і реакційної здатності органічних та елементоорганічних сполук.
2. Сучасні тенденції пошуку і створення нових біологічно активних органічних та елементоорганічних речовин.
3.Дослідження зв’язку між структурою та біоактивністю органічних сполук.