Skip to main content
І Міжнародна науково-практична конференція «Освіта дітей раннього та дошкільного віку в Україні: сучасний стан і перспективи розвитку»

10–12 червня гостинна Волинь приймає І Міжнародну науково-практичну конференцію «Освіта дітей раннього та дошкільного віку в Україні: сучасний стан і перспективи розвитку».

Дошкільна освіта опинилася перед сучасними трансформаційними викликами. На часі – осмислення нових організаційно-педагогічних, законодавчих засад функціонування закладів дошкільної освіти. Змінюються й самі діти, що вимагає пошуку нових практик дошкільної освіти і в системі суспільного, і приватного дошкільного виховання. Гострою залишається проблема розвитку дітей на ранніх етапах онтогенезу.

До участі у форумі, організованому МОН України, Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Національною академією педагогічних наук України, Інститутом проблем виховання НАПН України, зголосилися відомі дослідники проблем дітей раннього та дошкільного віку з України та зарубіжжя, викладачі ЗВО, педагоги-практики. Долучайтесь і Ви!

Доступ до інформаційного листа з докладною інформацією про конференцію – через QR-код або за посиланням https://volnu-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/pedagogical_vnu_edu_ua/EbOPIStwtR1NpZJbCvsY07sBOiDVywe1qlfB_iQL2aMl1g?e=W1b7YC

 

Кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти

Start date: Thursday, 10 June 2021 - 09:00
End date: Saturday, 12 June 2021 - 18:00
156 views