Перейти до основного вмісту

Студентське містечко Волинського національного університету імені Лесі Українки

Студентське містечко, як структурний підрозділ, функціонує з 1993 року. Його першим директором був Григорій Юхимович Ткачук. Нині студентське містечко очолює Шевчук Світлана Володимирівна. У штат студмістечка входить інженер.

До структури студентського містечка входять гуртожитки, кількість працівників у яких визначається штатним розписом. Управління студентським містечком здійснюється дирекцією, яка окреслює напрямки економічного й соціального розвитку, проводить виховну роботу зі студентами, керує всією його діяльністю, розв’язує питання вдосконалення матеріально-технічної бази.

Плідний навчальний процес неможливий без добре організованої праці та відпочинку студентів. Для цього у Волинському національному університеті імені Лесі Українки створено всі умови. Більшу частину доби студенти проводять у кімнатах-читальнях, міні-спортзалах, кімнатах студентських рад, що знаходяться при гуртожитках університету, підпорядкованих студентському містечку.

Гуртожитки, яких при університеті є п'ять, забезпечені необхідними умовами для проживання, відпочинку, проведення виховної роботи й оздоровлення. Внутрішній розпорядок у гуртожитках встановлюється правилами, складеними адміністрацією університету, погодженими із профспілковим комітетом студентів і затвердженими ректором ВНУ імені Лесі Українки. Для допомоги в організації виховної роботи, підтримання внутрішньго розпорядку та організації дозвілля студентів, які проживають у кожному гуртожитку, створено студентські ради. У кожному гуртожитку є кімнати студентської ради, з усіма умовами для роботи.

Очолюють студентські гуртожитки завідувачі гуртожитків. Одним з найдавніших є гуртожиток № 2 (зав. гуртожитком Жиганюк Оксана Анатоліївна ). Його введено в експлуатацію в 1964 року. Проживають тут близько 270 студентів факультету культури та мистецтв, географічного, медико-біологічного факультетів та факультету хімії, екології та фармації. 

Шишиць Оксана Григорівна завідувач гуртожитку № 3. У ньому з 1975 року щороку проживає близько 320 студентів факультетів інформаційних технологій та математики, навчально-наукового фізико-технологічного інституту і фізичної культури, спорту та здоров’я.

Гуртожиток № 4 введений в експлуатацію в 1982 році, а у 1992 році розділений на гуртожитки № 4 та № 4а (зав. гуртожитками Фатенок Любов Іванівна та Дук Любов Кирилівна). У ці гуртожитки кожен рік поселяються по 320 студентів факультетів іноземної філології, міжнародних відносин, педагогічної освіти та соціальної роботи (гуртожиток № 4) факультетів історїї, політології та національної безпеки, юридичного, психології та соціології (гуртожиток № 4а).

Гуртожиток № 6, очолюваний Марією Василіною Чигир, є одним із найновіших. Він уведений в експлуатацію у 1989 році. У ньому проживає близько 300 студентів та студентських сімей факультетів економіки та управління; філології та журналістики, а також сім’ї працівників університету.

У кожному гуртожитку університету для студентів створені кімнати студентської ради, та частково кімнати для самопідготовки, спортзали, у яких студенти можуть у вільний час працювати та відпочивати. У гуртожитках № 4 і № 4а облаштований актовий зал, де для студентів проводяться дискотеки.

Адміністрація університету постійно дбає про умови праці, побут та дозвілля студентів, піклується, щоб роки навчання у Волинському національному університеті імені Лесі Українки залишилися для них найприємнішими спогадами на все життя.

 

Контакти:

 

№ гуртожитку 2

вул. Винниченка, 22           

Жиганюк Оксана Анатоліївна  

24-34-70

№ гуртожитку 3

вул. Ярощука, 30     

Шишиць Оксана Григорівна

24-33-78

№ гуртожитку 4

просп. Соборності, 7           

Фатенок Любов Іванівна        

71-76-94

№ гуртожитку 

просп. Соборності, 7           

Дук Любов Кирилівна    

71-67-62

№ гуртожитку 6    

вул. Кравчука, 36

Чигир Марія Василівна

24-84-66

Правила внутрішньог розпорядку

units