Перейти до основного вмісту
Вольчинський Анатолій Ярославович
Вольчинський Анатолій Ярославович
Завідувач кафедри здоров’я і фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

Народився 15 квітня 1965 р. в селі Красів Горохівського району Волинської області. У 1982 р. закінчив середню школу і вступив до Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки на факультет фізичного виховання. У 1988 році завершив навчання і здобув кваліфікацію «Вчитель фізичного виховання середньої школи». Протягом 1983-1985 років проходив строкову військову службу.

Свою педагогічну діяльність розпочав у 1987 на посаді тренера-викладача ДЮСШ „Буревісник” м. Луцька.

У 1990 році переведений на посаду асистента кафедри фізичного виховання ЛДПІ імені Лесі Українки.

У 1996 році поступив на навчання в аспіранту ВДУ імені Лесі Українки. Протягом навчання працював над кандидатською дисертацією, яку успішно захистив у 1998 році.

В 1999 році переведений на посаду доцента кафедри здоров’я і фізичної культури.

З 2003 року працює на посаді завідувача кафедри здоров’я і фізичної культури. 

Протягом роботи на кафедрі здійснює керівництво написанням дипломних робіт студентів педагогічного інституту, а також факультету фізичної культури, спорту та здоров'я  фізичної культури та здоров’я.

Підготував 1 кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – Теорія і методика навчання (фізична культура, основи здоров’я) – Смаля Ярослава Анатолійовича. Тема кандидатської дисертації «Формування рухового режиму дітей старшого дошкільного віку з використанням засобів народної фізичної культури» (2017 р.)

Викладає навчальні дисципліни „Фізичне виховання”, „Методика фізичного виховання дітей дошкільного віку”, „Фізична культура з методикою викладання”, „Спеціальні медичні групи”.

Працює над докторською дисертацією, яку затверджено в 2009 році.

Має понад 50 публікацій, серед яких 1 методичний посібник та 1 монографія. Наукові праці опубліковано в журналах „Палітра педагога” та „Дошкільне виховання”.