Перейти до основного вмісту
Мойсеєць Наталія Сидорівна
Мойсеєць Наталія Сидорівна
Завідувачка відділення обліку та права Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки».

Біографічна довідка:

Народилася 16 квітня 1967 р. в с. Одеради Ківерцівського району Волинської області. Після закінчення 1985 р. Олицької середньої школи навчалася в Харківському інженерно-педагогічному університеті ім. І. З. Соколова (1990 р. закінчила факультет машинобудування і здобула кваліфікацію інженера-викладача машинобудівних дисциплін).

Протягом 1998-1999 рр. навчалася у Луцькому державному технічному університеті за спеціальністю «Облік і аудит» і здобула кваліфікацію бухгалтера-економіста.

Із серпня 1990-2008 рр. працювала у Луцькому ВПУ викладачем спеціальних дисциплін з професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». З квітня 2008 р. прийнята на посаду викладача бухгалтерського обліку у Волинський державний коледж технологій та бізнесу, з червня 2008 р. – призначена на посаду завідувача відділенням фахової підготовки, а з вересня 2017 р. – завідувачем відділення обліку та права Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки».

Була учасником наукових конференцій в Україні, науково-практичної конференції з міжнародною участю «Упровадження дуальної форми навчання у закладах професійно-технічної та вищої освіти України», X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» тощо.

Посада в ЗВО:

Завідувачка відділення обліку та права Відокремленого структурного підрозділу

«Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки».

Базова освіта:

Харківський Інженерно-педагогічний університет ім. І. З. Соколова (Машинобудування., інженер-викладач машинобудівних дисциплін, 1990 р.).

 Луцький державний технічний університет (Облік і аудит, бухгалтер-економіст, 1999 р.).

Навчальні дисципліни:

«Бухгалтерський облік».

«Фінансовий облік».

«Аудит».

Коло наукових зацікавлень:

Особливості оцінки та обліку основного земельного капіталу сільськогосподарських формувань.

Оцінка екологічних ризиків у розрізі проведення екологічного аудиту.

Основні навчально-методичні видання за останні 5 років:

Методичні рекомендації до виконання контрольних робіт з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік» для спеціальності 181 «Харчові технології» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».- Луцьк: КТБП СНУ імені Лесі Українки, 2018.- 48с.

Опорний конспект з бухгалтерського обліку: навчально-методичне видання / Н. С. Мойсеєць. - Луцьк: КТБП СНУ імені Лесі Українки, 2019.- 94с., іл.

Робочий зошит для виконання практичних робіт з навчальної дисципліни «Аудит»: навчально-методичне видання / Н. С. Мойсеєць.- Луцьк: ФКТБП ВНУ імені

Лесі Українки, 2020.- 42с., іл.

Підвищення кваліфікації за останні 5 років:

06-17 лютого 2017 р. підвищувала кваліфікацію в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів з курсу «Організація педагогічної та навчально-методичної роботи у ВНЗ».

13-23 лютого 2017 р. підвищувала кваліфікацію у ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» з курсу «Сучасні інтерактивні методи навчання»

29 травня-29 грудня 2018 р. навчання за програмою підвищення кваліфікації у Національній академії педагогічних наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти за категорією «Завідувачі відділень коледжів, технікумів».

02-06 листопада 2020 р. пройшла навчання у Волинському національному університеті імені Лесі Українки за програмою підвищення кваліфікації «Розвиток професійних компетентностей».

Відзнаки:

Н. С. Мойсеєць нагороджена знаком «Відмінник освіти України» (2000 р.), Грамотою Волинської обласної державної адміністрації (2016 р.), нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» (2016 р.), іншими відзнаками органів управління освітою та місцевого самоврядування.