Перейти до основного вмісту
Дикий Олег
Дикий Олег Юрійович
Директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти ВНУ ім. Лесі Українки, кандидат педагогічних наук

Біографічна довідка.  Дикий Олег Юрійович народився 23 червня 1977 року в селі Гряди Іваничівського району. У 1994 році закінчив із золотою медаллю Старолішнянську загальноосвітню школу.

У 1994 -1998 роках навчався у Волинському державному університеті імені Лесі Українки за спеціальністю  «Фізичне виховання», отримав кваліфікацію викладача фізичного виховання.

У 2005-2006 роках навчався у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України  за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

У 2018 році в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 − теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я) на тему «Методика навчання військово-прикладного семиборства старшокласників у позаурочній діяльності».

 

Трудова діяльність:

У 1996 - 2004 роках працював вчителем фізичного виховання Мовниківської ЗОШ І-ІІ ст. Іваничівського району. Далі до 2007 року на посаді головного спеціаліста відділу освіти і науки Іваничівської райдержадміністрації.

З 2007 по 2018 рік методист  відділу виховної роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. В цей час по сумісництву працював вчителем фізичної культури у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

У 2018 – 2020 роках працював на посаді завідувача кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

З вересня 2018 року по даний час на громадських засадах відповідальний секретар відділення національного олімпійського комітету України у Волинській області.

З березня 2020 року - директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Нагороджений Почесною  грамотою МОН України у 2008 році, Почесною  грамотою Волинської обласної адміністрації у 2016 році, Почесною  грамотою Волинської обласної ради у 2018 році.