![Волинські полоністи продовжать співпрацю з Товариством польської культури](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-01/1_1.jpg?itok=bUhJjAOT)
Доброю традицією в межах договору про співпрацю стали спільні проєкти представників кафедри полоністики та перекладу Волинського національного університету імені Лесі Українки з членами правління Товариства польської культури на Волині імені Еви Фелінської.
Січень – підсумок минулорічних зроблених справ і планування нових. 27 січня в приміщенні найстарішої польської організації Волині зустрілися її голова Валентин Вакулюк, директор суботньо-недільної школи Олександр Свіца, завідувач кафедри полоністики та перекладу ВНУ імені Лесі Українки Світлана Сухарєва, члени кафедри Наталія Цьолик, Ольга Яручик, Віктор Яручик.
![Волинські полоністи продовжать співпрацю з Товариством польської культури](/sites/default/files/inline-images/2_28.jpg)
Представники ТПК передали для користування студентам-полоністам частину польськомовної бібліотеки, диски з записами минулорічних заходів, виступів польських музичних гуртів, класикою кіно.
Серед запланованих заходів нинішнього року – спільні зустрічі, майстер-класи для молоді, лекції волинських перекладачів і редакторів, проведення практики на базі товариства й редакції видання «Волинський Монітор».
Ольга ЯРУЧИК,
кафедра полоністики та перекладу