![договір](/sites/default/files/styles/width_862/public/2023-03/IMG_4636.jpg?itok=69VP0okk)
ВНУ імені Лесі Українки підписав договір про міжнародну співпрацю зі школою німецької мови «StartDeutsch Schule». Для підписання договору до Лесиного університету приїхав комерційний директор школи Маркус Пойзер. На зустрічі пана Пойзера з ректором Анатолієм Цьосем також були присутні декан факультету іноземної філології Лариса Макарук і викладачі факультету.
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4631.jpg)
Маркус Пойзер зазначив, що хотів познайомитися з партнерами особисто, оскільки раніше спілкувалися тільки в телефонному режимі та соцмережах. Також представник «StartDeutsch Schule» сказав, що у майбутньому він і його колеги налаштовані на активне та тісне співробітництво з ВНУ імені Лесі Українки.
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4628.jpg)
Ректор Анатолій Цьось розповів гостеві, що він із командою будує відкритий заклад вищої освіти, який співпрацює з різними установами й організаціями: «У сучасних умовах ефективний університет може існувати тільки у співробітництві з іншими організаціями. Я дякую за підтримку нашого навчального закладу і за можливість співпрацювати».
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4642.jpg)
Школа німецької мови «StartDeutsch Schule» пропонує курси німецької мови і різні заходи для практики іноземних мов в онлайн- й офлайн-форматах. Компанія знаходиться в Києві та є популярною серед охочих покращити свої мовні знання та вміння.
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4634.jpg)
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4640.jpg)
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4648.jpg)
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4649_0.jpg)
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_4647.jpg)
Відділ інформаційної політики