![фізра](/sites/default/files/styles/width_862/public/2022-09/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-09-12_11-06-29-066.jpg?itok=O65ZOqJD)
Один із пріоритетних напрямів діяльності факультету фізичної культури, спорту та здоров’я – багаторічне співробітництво з громадськими організаціями. Днями між ВНУ імені Лесі Українки в особі ректора Анатолія Цьося та ГО «Спеціальна Олімпіада України» в особі виконавчого директора Андрія Підварко підписано угоду про співпрацю в сфері спортивної, наукової й освітньої діяльності.
«Угода між закладом вищої освіти й громадською організацією досить результативна, адже саме університет може забезпечити підготовку кадрів у сфері фізичної культури та спорту, зокрема для роботи зі спортсменами з інтелектуальними порушеннями. Унаслідок підписаного договору про співпрацю для наших здобувачів вищої освіти будуть створені відповідні умови для організації та проведення практики у ГО “Спеціальна Олімпіада Україниˮ за профілем майбутньої професії», – підкреслив ректор Анатолій Цьось.
![фізра](/sites/default/files/inline-images/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-09-12_11-06-00-170.jpg)
«Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я на високому рівні забезпечує перепідготовку та підвищення кваліфікації тренерів, які працюють зі спортсменами з інтелектуальними порушеннями, а також бере участь в організації та проведенні фізкультурно-спортивних заходів і змагань ГО “Спеціальна Олімпіада Україниˮ» – прокоментував декан Василь Пантік.
За словами директора обласного підрозділу Спецолімпіади Катерини Свіщевої, підписана угода насамперед сприяє розвитку міжнародного співробітництва у сфері фізичної культури та спорту людей із інвалідністю, що вкрай актуально на сьогодні.
Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я