![вну](/sites/default/files/styles/width_862/public/2021-11/IMG_2433.jpg?itok=MNuvyGlO)
Волинський національний університет імені Лесі Українки співпрацюватиме з Нотаріальною палатою України у Волинській області. Відповідну году підписали під час комунікативного івенту «Нотаріуси про духовність».
Дійство відбулося в древній святині – Свято-Михайлівському Жидичинському монастирі. Захід приурочено вшануванню пам’яті святих мучеників Маркіяна та Мартирія – покровителів нотаріусів.
Серед спікерів дійства – ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось. На заході також була присутня проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна.
![договір](/sites/default/files/inline-images/IMG_2370.jpg)
Ректор розповів присутнім про зміни в сфері вищої освіти, волинську освітню традицію та формування бренду Університету на її основі.
![вну](/sites/default/files/inline-images/IMG_2421.jpg)
«Вища школа має розвиватися. Бездіяльність керівника – велике лихо. Університет, який не розвиває нові напрями, з часом матиме проблеми і зникне. Освіта, наука та духовність ідуть разом. Будемо співпрацювати з різними установами та розвиватися», – заявив очільник ВНУ імені Лесі Українки.
![вну](/sites/default/files/inline-images/IMG_2354.jpg)
Ректор Анатолій Цьось і голова відділення Нотаріальної палати у Волинській області Надія Кузьміч підписали угоду про співпрацю. Меморандум передбачає співробітництво в напрямі реформування й удосконалення юридичної освіти для формування у студентів практичних навичок і компетентностей, ознайомлюючи їх із особливостями професії нотаріуса в межах інформаційних, просвітницьких заходів і спільних проєктів.
Відділ інформаційної політики