Перейти до основного вмісту
підписання угоди

23 листопада 2021 року відбулося урочисте підписання угоди між Волинським національним університетом імені Лесі Українки в особі Анатолія Цьося та комунальним закладом "Луцький навчально-науковий комплекс ЗОШ І-ІІ ступеня-природничий ліцей №7", в особі директора Ніли Карюк.

Предметом Угоди є здійснення спільної діяльності для забезпечення інтелектуального розвитку молодих громадян, реалізації здібностей дітей і учнівської молоді, підготовки їх до активної діяльності в галузі науки, сприяння їх самовизначенню в майбутній професії та цільової підготовки здобувачів освіти Школи до навчання в Університеті.

угода

В ході зустрічі було відмічено ряд заходів, які вже було проведено між сторонами та окреслено вектор подальшої співпраці в навчально-організаційній сфері, зокрема щодо реалізації програми "Подвійний диплом", участі учнів у конкурсі "Зробимо Волинь кращою" тощо.

угодаугодаугода

Координаторами підписаної угоди з боку університету визначено представників факультету економіки та управління: проф. Олену Павлову, проф. Костянтина Павлова, доц. Аллу Сур'як.

Відповідальність за реалізацію завдань угоди з боку школи, покладено на вчителя-методиста: Заяц Оксану Юріївну.

угодаугода

 

Публікацію підготували:

декан факультету економіки та управління, к.е.н., доц. Тетяна ДАНИЛЮК

завідувач кафедри підприємництва і маркетингу, д.е.н., проф. Костянтин ПАВЛОВ;

завідувач кафедри економіки та природокористування, д.е.н., проф. Олена ПАВЛОВА;

доцент кафедри економіки та природокористування к.е.н., доц. Алла СУР'ЯК

130 переглядів

Всі новини

пн вт ср чт пт сб нд
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2